Реєстрація електронної пошти ONLINE.UA

Реєстрація електронної пошти ONLINE.UA

Кожному користувачеві Інтернету потрібна електронна пошта. Більшість онлайн-сервісів, таких як соцмережі, месенджери, інтернет-магазини, дошки оголошень для реєстрації вимагають імейл користувача - щоб почати користуватися ними Вам просто знадобиться емейл або поштова скринька.Крім цього, щоб листуватися з іншими користувачами мережі, надсилати і отримувати електронні листи від них, вам також знадобиться власний унікальна електронна адреса.

Створити поштову скриньку сьогодні надзвичайно просто, ба більше - це абсолютно безкоштовно: ми створили надійний і безпечний сервіс безкоштовної електронної пошти спеціально для Вас.

Покрокова інструкція: як створити імейл

Електронна пошта – це, насамперед, ваша власна унікальна адреса в інтернеті, частиною якого обов'язково є символ @ (або як в народі прийнято називати його "собачка").

3 простих кроки створення Пошти@ONLINE.UA

  1. Вибрати унікальну адресу емейла
  2. Ввести пароль для електронної пошти
  3. Підтвердити акаунт за допомогою мобільного телефону
    Електронна пошта реєстрація та активація акаунту

Створення поштової скриньки завжди починається з вибору адреси, заповнення невеликий форми і підтвердження вашого облікового запису за допомогою мобільного телефону з метою забезпечення безпеки вашого імейлу.

При реєстрації пошти багато користувачів нехтують коректним заповненням всіх полів, тому ми рекомендуємо уважно і правильно їх заповнювати, щоб у майбутній доступ до вашого емейлу був надійно захищеним.

Ми спростили створення електронної пошти для вас таким чином, щоб зробити цей процес швидким: вам потрібно буде вибрати влучний і вільний логін, ввести безпечний пароль, вибрати вашу стать і підтвердити реєстрацію за допомогою унікального коду, який буде надісланий на номер вашого телефону. Зверніть увагу, що ввести можна тільки діючий і справжній номер українського мобільного оператора - таким чином ми захищаємо нашу пошту від спроб реєстрації спамерів. Далі ви зможете заповнити свій профіль - ввести ім'я та прізвище.

Будьте уважні, вибираючи логін імейлу і запам'ятайте його як слід, а краще запишіть і збережіть в надійно місці разом з паролем, адже вони є основною частиною вашої поштової скриньки.

Створюючи електронну пошту, не можна використовувати прогалини і спецсимволи - ваш логін може складатися тільки з латинських букв та/або цифр, але якщо вам потрібно, ви можете використовувати крапки "." і тире "-". Також ваша імейл адреса може починатися тільки з букви або цифри і її довжина не повинна перевищувати 32-х символів. Ці обмеження необхідні з метою забезпечення безпеки - багато користувачів шукають, де створити безкоштовну електронну пошту, однак мають на меті розсилку спама, яка категорично заборонена.

Активація облікового запису

Для того щоб активувати ваш обліковий запис, необхідно при реєстрації вказати номер телефону.

Цей етап ми також максимально спростили для вас, лише 2 кроки:

Крок 1. У відповідне поле реєстрації потрібно ввести всього 9 цифр

Наприклад: 631234567, де перші дві - це код вашого мобільного оператора (наприклад 67, 93, 50), а решта 7 цифр - номер вашого мобільного телефону. Щоб зареєструвати пошту, використовуються тільки номери українських операторів мобільного зв'язку.

Крок 2. Далі на вказаний номер телефону буде відправлено sms з кодом активації, який необхідно ввести у відповідне поле.

На цьому етапі процес реєстрації і активації поштової скриньки успішно завершено!

Вітаємо, ваша електронна пошта зареєстрована успішно і абсолютно безкоштовно.

Тепер ви знаєте як створити пошту і скористатися усіма перевагами зручного, безпечного і надійного поштового сервісу mail.online.ua

Корисні поради при створенні імейла

- У кожного користувача в інтернеті є своя унікальна адреса, а у деяких їх є і по кілька. Постарайтеся придумати просту, унікальну і таку, що легко запам'ятовується адресу для своєї поштової скриньки.

- Вибираючи пароль для своєї електронної пошти, зверніть увагу, що він повинен складатися мінімум з п'яти букв і/або цифр, окрім того, він може містити символи! @ # $% ^ & * () - +, але не може повторювати логін. Уважно вводьте символи пароля - якщо ви вибрали велику букву, її потрібно буде завжди вводити великою, інакше система не пропустить у вашу поштову скриньку і видасть помилку. Також, знадобиться підтвердити обраний пароль ще раз у другому полі і буде виконана автоматично перевірка на їх збіг.

- Якщо на якомусь із кроків реєстрації імейл вам буде щось незрозуміло - спеціально для вас ми розробили систему інтуїтивних і зрозумілих підказок. Просто дотримуйтесь цих підказок. Якщо ж під час створення пошти у вас виникли труднощі, які не можна вирішити за допомогою підказок, ви завжди можете звернутися в службу технічної підтримки наших користувачів.

Інші корисні статті про електронну пошту

Создайте почту

Создайте почту

@online.ua